Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Přehled nejaktuálnějších novinek na Šetřicestu.cz

Šetřicestu.cz 0

Každý den se snažíme Šetřicestu.cz upravovat a rozšiřovat tak, abyste zde našli co nejvíce informací, které Vás zajímají a aby byla každá Vaše návštěva radost a ne utrpení. Od začátku tohoto roku do dnešního dne už jsme toho stihli opravdu hodně a dnes bychom se Vám chtěli s pár novinkami pochlubit.

Denní menu

Asi největší novinkou je denní menu. Jde o stejné rozšíření, jako například ceny benzínu a nafty u čerpacích stanic. V tuto chvíli můžete u každého menu vidět informace jako název jídla, jeho složení či cenu. V budoucnu plánujeme přidat další informace, jako je gramáž/rozměry, alergeny a v podstatě vše, co se dá do denního menu přidat.

V tuto chvíli probíhá opravdu pár veřejných betaverzí denních menu na několika rychlých občerstveních (pizza/kebab). Menu ještě není možně vytvářet, ale pokud byste měli zájem otestovat ho na své provozovně, nebo na svém oblíbeném místě, můžete nás kontaktovat třeba prostřednictvím komentářů pod tímto článkem.

V budoucnu bychom chtěli spustit možnost vytvářet denní menu nejen u rychlých občerstvení, ale i u restaurací a hospod.

Telefonní číslo

Když už máme denní menu, nebylo by na škodu si objednat jídlo pohodlně z domu. Telefonní čísla také pouze testujeme, ale setkat už se s nimi můžete u komplet celého obchodního řetězce Billa. Chyby v nich nám můžete nahlašovat pomocí vykřičníčku viz náš článek na blogu.

Státní svátky na samostatné stránce

Další novinkou, která je již nějaký čas plně v provozu jsou státní svátky na samostatné stránce. Přejít na ně můžete pomocí odkazu v menu. Více o státních svátcích u nás na blogu.

Odkaz na Váš web

Pokud řešíte odkazový profil u Vašeho webu, není na škodu přidat odkaz na Váš web k nám na Šetřicestu.cz. Vzhledem k tomu, že nejsme žádná linkfarma, mohlo by to Vašemu webu pomoci v hodnocení.

Ke každému místu v databázi můžete přidat jeden odkaz. Anchor text se automaticky nastaví na název domény, viz třeba setricestu.cz. Odkaz můžete přidávat po přechodu na Váš uživatelský účet v úpravě konkrétního místa.

Tím to nekončí

Jak jsme psali v úvodu, neustále se snažíme Šetřicestu.cz zdokonalovat a drobné úpravy děláme téměř každý den. Zároveň se snažíme rozšiřovat databázi míst s otevíracíma dobama. Už jich máme v České republice téměř 13 000 a dalších téměř 1 000 momentálně připravujeme.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *