Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Otevírací doba o státních svátcích: 8. květen – Den vítězství

Šetřicestu.cz 1

Jak budou mít otevřeno obchody 8. květena na Den vítězství? To je v tuto chvíli asi nejčastější otázka v České republice a my na ni známe odpověď.

Jak bude otevřeno

Někoho z Vás možná potěšíme a někoho zase ne. Nicméně 8. květen všechny obchody s prodejní plochou nad 200m² uzavře na celý den. V obchodech nás tedy zase čeká šílenství ohledně nakupování. Nakupte si tedy zavčasu a s rozumem, zavřeno bude pouze jeden den.

Koho se to týká?

Všech obchodů s prodejní plochou nad 200m². Jednoduše řečeno všech větších obchodů bez ohledu na to, jestli se jedná o potraviny, smíšené zboží, módu či elektroniku.

Koho se to netýká

Menších obchodů a večerek, povětšinou provozovaných soukromníky. Stejně tak pod zákon nespadají například čerpací stanice, lékárny, obchody na letištích, nádražích a v nemocnicích.

Vyjádřete svůj názor

Řekněte nám pomocí níže uvedené ankety, jestli souhlasíte s uzavíráním obchodů v určité svátky, nebo ne.

Jaký názor máte na povinné uzavření obchodů?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
3.6/5 - (5 votes)
  1. Helena Petrů Helena Petrů

    No lidí jsou už tak rozežraní, že by chtěli mít otevřeno nonstop.ovsem ti co sedí v kanceláři na prdeli a ne za 80 Kč za hodinu.
    Asi vymřou hlady. Totiž národním sportem jiné se podívat v řece na hrad nebo jít na procházku ale vlézt do obchodního domu s malými dětmi kteří jsou unavení otrávení řvou a oni prolézají obchody ve finále si třeba ani nic nekoupí ,ale chtějí ,aby bylo otevřeno je to všechno na mozek na západě vůbec nic takového není je zavřeno a hotovo nikdo se s tím nesere v parlamentu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *