Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Otevírací doba o státních svátcích: 8. květen – Den vítězství

Šetřicestu.cz 1

Jak budou mít otevřeno obchody 8. květena na Den vítězství? To je v tuto chvíli asi nejčastější otázka v České republice a my na ni známe odpověď.

Jak bude otevřeno

Někoho z Vás možná potěšíme a někoho zase ne. Nicméně 8. květen všechny obchody s prodejní plochou nad 200m² uzavře na celý den. V obchodech nás tedy zase čeká šílenství ohledně nakupování. Nakupte si tedy zavčasu a s rozumem, zavřeno bude pouze jeden den.

Koho se to týká?

Všech obchodů s prodejní plochou nad 200m². Jednoduše řečeno všech větších obchodů bez ohledu na to, jestli se jedná o potraviny, smíšené zboží, módu či elektroniku.

Koho se to netýká

Menších obchodů a večerek, povětšinou provozovaných soukromníky. Stejně tak pod zákon nespadají například čerpací stanice, lékárny, obchody na letištích, nádražích a v nemocnicích.

Vyjádřete svůj názor

Řekněte nám pomocí níže uvedené ankety, jestli souhlasíte s uzavíráním obchodů v určité svátky, nebo ne.

Jaký názor máte na povinné uzavření obchodů?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
  1. Helena Petrů Helena Petrů

    No lidí jsou už tak rozežraní, že by chtěli mít otevřeno nonstop.ovsem ti co sedí v kanceláři na prdeli a ne za 80 Kč za hodinu.
    Asi vymřou hlady. Totiž národním sportem jiné se podívat v řece na hrad nebo jít na procházku ale vlézt do obchodního domu s malými dětmi kteří jsou unavení otrávení řvou a oni prolézají obchody ve finále si třeba ani nic nekoupí ,ale chtějí ,aby bylo otevřeno je to všechno na mozek na západě vůbec nic takového není je zavřeno a hotovo nikdo se s tím nesere v parlamentu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *