Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tankujkvalitně.cz, zaznamenávejte si informace o tankování

Tankujkvalitne.cz 0

Tak jako jsme Vám před pár dny představili alfu a omegu toho všeho, co vlastně děláme, tak bychom se dnes rádi podívali na Tankujkvalitně.cz.

Tankujkvalitně.cz je specializovaný server zaměřený výhradně na tankování a s tím úzce spojené čerpací stanice. Můžete si zde zapisovat každé Vaše tankování a získat tím přehled o tom, jaké jsou Vaše výdaje za automobil. Zároveň máte k dispozici ceny jednotlivých paliv, které sami můžete pravidelně aktualizovat.

Ceny benzínu a nafty

U vybraných čerpacích stanic sami pravidelně aktualizujeme ceny paliv. Nicméně vzhledem k tomu, jak je v České republice hustá síť benzinek, tak není v našich silách, abychom vše udrželi aktuální. Právě proto je zde přístupná funkce, díky které můžete bez nutnosti přihlášení sami ceny aktualizovat.

Pomáháte tím především ostatním lidem a to převážně z Vašeho okolí zvolit správnou čerpací stanici.

Další informace

Mimo jiné se snažíme shromažďovat i další užitečně informace, které taktéž můžete sami doplňovat. Jedná se o informace, zda-li je čerpací stanice vybavena myčkou, veřejně přístupnou toaletou, vysavačem, kompresorem či například parkovištěm pro TIR.

Vše navíc můžete hodnotit jak hvězdičkami, tak krátkou recenzí (to je ovšem přístupné pouze pro přihlášené uživatele).

Vytvořte si svůj automobil

Po prvním přihlášení, ještě než si začnete zapisovat tankování musíte vytvořit automobil. Automobilů samozřejmě můžete vytvořit kolik jen budete chtít, nejste ničím limitováni. Pro vytvoření automobilu musíte znát jeho tovární značku, typ, motor, palivo, přibližný stav tachometru a SPZ. Všechny tyto informace vidíte pouze VY.

Tovární značka automobilu je napříkla Škoda, Volkswagen a podobně.

Typ automobilu může být třeba Passat B5.5 VARIANT, Octavia combi a podobně.

Motor se zase značí jednoduše 1.9 TDI (96kw).

Palivo je buď Benzín (zde zapadá i plyn či ethanol), nebo Nafta. Tato možnost se Vám pokusí ušetřit čas u zadávání správného paliva při zapisování tankování.

Stav tachometru se pravidelně aktualizuje s tím, jak zapisujete tankování. Není proto tedy nutné znát při vytváření automobilu přesný stav.

Přehled Vašeho tankování

Ať už Vám zapisování výdajů za tankování dává či nedává smysl, zkuste to u nás. Alespoň párkrát. Uvidíte přehledný seznam míst, paliv, množství a především cen, které se Vám podařilo utratit. Snadno si poté můžete spočítat, na které čerpací stanici mají kvalitnější pohonné hmoty.

Na některá paliva skutečně najedete při stejném množství více kilometrů a ve finále zjistíte, že o korunu či dvě levnější palivo ještě neznamená úsporu financí. Ale to uvidíte Vy sami.

Náš TIP

Zkuste vystřídat více čerpacích stanic v okolí, natankujte si stejné množství paliva, vyzkoušejte běžná i prémiová a potom porovnávejte, kolik jste najeli kilometrů. Výsledky Vás možná překvapí.

Jeden účet pro všechno

Máte-li zaregistrovaný uživatelský účet na Šetřicestu.cz, lze ho použít i na tomto webu, nemusíte si tak pamatovat další přihlašovací údaje.

Nadále pracujeme na nových funkcích

Tankujkvalitně.cz postupně narůstá. Již získalo své příznivce, kteří pravidelně zapisují. To nás inspirovalo a proto tedy pracujeme na tom, aby vypadalo lépe, bylo na něm více užitečných informací a především více možností, jak ušetřit a dokumentovat Vaši péči o svůj vozový park, biť obsahuje pouze jediné vozidlo. Tyto informace se Vám totiž v budoucnu mohou hodit.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *