Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Seznamte se s Šetřicestu.cz

Šetřicestu.cz 0

Šetřicestu.cz je jednoduše řečeno specializovaný vyhledávač a katalog firem, působících na území České a nějaký čas i Slovenské republiky. Zaměřujeme se především na otevírací dobu veřejně přístupných míst, jako jsou například obchody, restaurace, úřady, čerpací stanice a podobně. Naším prioritním cílem je ušetřit lidem čas s hledáním otevírací doby kdesi na webu, což je někdy opravdu oříšek, to nám můžete věřit. Za tímto účelem jsme si tedy stanovili jasný cíl a to shromáždit všechny dostupné informace o otevíracích, provozních, ordinačních ale i výdejních dobách na jednom místě.

Poskytujeme jak otevírací dobu ve všední dny i víkendy, tak i o státních svátcích.

Za vznikem tohoto projektu stojí myšlenka, že najít na internetu, do kolika hodin má otevřeno ten či onen obchod, nebo ta či ona čerpací stanice v okolních městech je občas nadlidský úkol. Často se dokonce stává, že žádnou informaci na internetu nenajdete a pokud to risknete, můžete cestu absolvovat naprosto zbytečně.

Jak informace získáváme

Otevírací doby získáváme 2 způsoby

  1. Sami aktivně vyhledáváme a ručně přidáváme místa, která se nám nějakým způsobem zalíbila, nebo si myslíme, že by se mohla zalíbit Vám (především velké řetězce, ale i malé podniky)
  2. Vy návštěvníci, majitelé či provozovatelé sami vyplňujete registrační formulář a odesíláte nám podniky a jejich otevírací doby

V době psaní článku naše databáze obsahuje téměř 14 tisíc veřejně přístupných míst z Česka i Slovenska.

Není to však pouze o otevíracích dobách

Napadlo nás, že otevírací doba nemusí být nutně to jediné, co by Vás mohlo zajímat. Pokusili jsme se tedy rozšířit naší nabídku informací o další zajímavá fakta, jako jsou například poskytovaná paliva na čerpacích stanicích a v některých případech dokonce i jejich ceny. Tyto informace aktivně přidáváme, nicméně Česká republika je vybavena vcelku obrovskou sítí všemožných čerpacích stanic, což nám bohužel nedovoluje, abychom sami u všech ručně přidávali ceny.

Zpřístupnili jsme ovšem všem našim návštěvníkům možnost nám tyto informace prostřednictvím jednoduchého formuláře zasílat a to bez nutnosti založit si vlastní účet. Spustili jsme i samostatný web, který se zaměřuje pouze na čerpací stanice, ale o tom více až v jiném článku.

Cena paliv na čerpací stanici
Cena paliv na čerpací stanici

Hodnocení podniků a míst

Každý podnik a každé místo, které lze na Šetřicestu.cz vyhledat lze zároveň ohodnotit pomocí hvězdiček. Hodnocením nám pomáháte pochopit, které místo je kvalitní a které naopak ne. V budoucnu máme v plánu i hodnocení pomocí krátkých recenzí, abyste se snáze rozhodli, kam s rodinou vyrazit na oběd.

Budeme rozšiřovat i nadále

Láká nás myšlenka rozšířit i další podobná místa o zajímavé informace. Určitě se máte na co těšit, protože už se možná něco chystá, ale pokud nás budete pravidelně navštěvovat, případně číst tento blog, nic Vám neunikne.

Pár slov na závěr

Děkujeme za přečtení článku a obzvlášť za Vaši přízeň a důvěru, kterou do nás vkládáte při vyhledávání otevírací doby.

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *